Каналізаційна насосна установка з різальним механізмом Grundfos SOLOLIFT+ WC-1

Каналізаційна насосна установка Grundfos SOLOLIFT+ WC-1Sololift2 WC-1 Grundfos установка для каналізації на заміну старої моделі SOLOLIFT+ WC-1. Деталі по характеристикам Ви можете дізнатися на нашому сайті

Сололіфт WC-1  ціна якої менша чим ціна Сололіфт WC-3 є найбільш популярною в інтернет магазині «НасосВДом» моделлю в лінійці каналізаційних установок від Grundfos. На даний момент Сололіфт ВЦ 1 знято з виробництва та випускається модель Сололіфт2 WC-1. Ціна нового сололіфту, як і старого, невисока і по кишені будь-якому домовласнику. Секрет успіху простий: прийнятна ціна сололіфту + WC-1 доповнюється достатньою функціональністю. Два вхідні отвори Сололифта + WC-1 дозволяють легко підключити до нього унітаз і раковину. Погодьтеся, все, що потрібне для туалету за такою ціною. «НасосВДом» нагадає вам, що взагалі вся серія Сололіфт потрібна, щоб підняти на кілька метрів вгору і відкачати стічні каналізаційні води від туалетів, душових та кухонь.

Відрізняються сололіфти ціною та можливістю підключення. Усі насоси Сололифт включаються та вимикаються автоматично. А ті, у яких у маркуванні є літери WC, можуть підключатися до унітазу та мають вбудований подрібнювач. Але все ж таки насосвдом не рекомендує кидати в Сололіфт пластикові та металеві предмети, інакше до ціни, яку ви заплатили за каналізаційну установку, додасться ціна за ремонт.

Стережіться підробок Сололіфта!

Grundfos Sololift має гарну гарантію 24 місяці від виробника з моменту продажу насосного обладнання. Але важливо розуміти, що гарантійний сервіс буде лише в тому випадку, якщо ви купили справжній гарантійний талон Grundfos з відмінними особливостями:

Справжній гарантійний талон Grundfos

При дотриманні правил експлуатації та обслуговування Сололіфт WC-1 дуже невибагливий і надійний у роботі. Витрачену ціну Сололіфт WC-1 окупає безперебійною роботою протягом багатьох років.

Основні сфери застосування насоса Сололіфт:

 • Відведення води від пральних та посудомийних машин, особливо актуальне використання агрегату в котеджах та квартирах, в яких побутова техніка розташована далеко від каналізаційної труби.
 • Перенесення кухонної робочої зони з однієї частини будинку, квартири до іншої.
 • Організація пральні в підвалі будинку.
 • Перенесення санвузла, створення другого, організація ванної кімнати для гостей.
 • Організація санвузла на цокольному поверсі.

Технічні дані Sololift + WC-1 Grundfos:

 • Напруга живлення: 1 x 220-240 V, 50 Hz.
 • Потужність: 400 W.
 • Швидкість обертання: 2850 об/хв.
 • Номінальний струм: 1,8 A.
 • Клас захисту корпусу: IP 44.
 • Клас стійкості до нагрівання ізоляції: F.
 • Кабель з'єднання: 1,2 м кабель плюс вилка "Schuko".

Опис Сололіфт+ WC-1 Grundfos:

Насос Sololift + WC-1 виготовлений із пластмаси, яка легко миється. Sololift + WC-1 забезпечений бічним з'єднанням та з'єднанням з унітазом. Sololift + WC-1 укомплектований датчиком рівня для автоматичного увімкнення та вимкнення насоса. Повітряний клапан у верхній кришці насоса з вугільним фільтром.

Опис Сололіфт+ WC-1 Grundfos</ >

 1. Шнур живлення
 2. Кріплення для підлоги 
 3. Верхнє з'єднання
 4. Повітряний клапан
 5. Вихідне з'єднання 
 6. Верхня кришка 
 7. Бак 
 8. З'єднання з унітазом

Опис Сололіфт2 WC-1 Grundfos

>

Приладдя Sololift+ WC-1 Grundfos

У комплекті з Sololift+ WC-1 для використання при установці поставляються такі деталі:

Приладдя Sololift+ WC-1 Grundfos< /p>

А - Гумовий патрубок для верхнього з'єднання (DN40)

В - Пластикові хомути  

С - Патрубок кутовий (DN32) 

D - Хомут металевий для з'єднання з унітазом 

E - Перехідні муфти для кутового патрубка (DN23, DN25 та DN28)

F - Шурупи для з'єднання з підлогою 

G - З'єднання для кріплення установки до підлоги.

Нижче наведено габаритні креслення та монтажні схеми Sololift+ WC-1:

габаритний креслення та монтажні схеми Sololift+ WC-1

габаритний чертеж та монтажні схеми Sololift

креслення та монтажні схеми Sololift

Переваги каналізаційної установки Grundfos Sololift WC-1

 1. Незначна вага та малі габаритні розміри. Насос соліфт можна встановити так, що він займатиме в туалетній кімнаті досить мало місця.
 2. Простота в експлуатації та висока надійність у роботі.
 3. Наявність вбудованих зворотних клапанів на вході та виході з пристрою для захисту насоса від гідравлічних ударів каналізаційних стоків.
 4. Наявність спеціального різального механізму Grundfos Macerator оберігає насос від засмічення, що випадково потрапили в каналізацію папером та предметами особистої гігієни.

Переваги каналізаційної установки Grundfos Sololift WC

Переваги всіх насосних станцій Грюндфос Сололіфт:

 • Висока якість матеріалів.
 • Сучасні технології.
 • Відповідність високим стандартам якості.
 • Простий принцип роботи.
 • Висока міцність конструкції.
 • Надійність механізму.
 • Наявність вугільного фільтра гарантує усунення неприємних запахів та їх відсутність у приміщенні.
 • Простий монтаж, який кожен домогосподар може виконати самостійно.
 • Компактні розміри сприяють монтажу обладнання.
 • Похилий дно, що дозволяє пристрою не боятися засмічення та накопичення опадів.
 • Відсутність потреб технічного обслуговування.
 • Автоматичне самоочищення в процесі роботи.
 • Безшумна робота.
 • Обладнання не боїться високих температур та високого тиску.
 • Виробник надає гарантію на тривалий термін.

До недоліків агрегатів для відведення стоків та каналізації можна віднести необхідність безперебійного підключення до мережі та досить високу вартість, яка цілком виправдовує себе. В виправдання можна сказати, що пристрій вимагає невеликих витрат електроенергії, споживає її виключно під час автоматичного включення, тому прилад можна назвати економічним.

Якщо вибирати між недорогими "китайськими" або вітчизняними варіантами, закордонними аналогами та установкою Sololift, то переваги та якість останньої значно перевершуватимуть абсолютно всі інші агрегати. Тому якщо ви хочете купити надійну насосну установку, що ефективно справляється зі щоденним завданням щодо відведення побутових стоків, не сумніваючись, купуйте Грундфос!

Відпрацювавши "на відмінно" Sololift+ WC-1 поступилася своїм місцем більш досконалою Sololift 2 WC-1:

Sololift+ WC-1 поступилася своїм місцем більш досконалою Sololift 2 WC-1

Де застосовуються станції Сололіфт від Грундфос?

Спершу компактні насосні станції Сололіфт проектувалися для створення автономної каналізації невеликих житлових будинків у місцях, де не було централізованого водовідведення. Тому спочатку потужність насосного обладнання була невеликою.

Ідея, що отримала втілення в компактній насосній станції полягала в з'єднанні робочого колеса насоса, електричного двигуна та приймального бака для стоків в одному герметичному корпусі. Це дозволило суттєво зменшити розміри станції порівняно зі старими зразками, що мають виносний бак для збирання господарських стоків. Тепер станцію можна встановлювати у будь-якому невеликому приміщенні.

Успіх перших моделей насосних станцій Grundfos показав, що вони можуть ефективно застосовуватися і на невеликих підприємствах громадського харчування, а також громадських підприємствах іншого призначення. Коротко перерахуємо можливі сфери застосування компактних каналізаційних насосних станцій.

1. Окремі приватні житлові будинки. Це можуть бути як місця постійного проживання, так і заміські садиби, якими господарі користуються час від часу.

2. Невеликі кафе та бари. Для стабільної роботи барів та кафе вони мають бути обладнані окремими санітарно-гігеничними кімнатами. У відвідувачів має бути можливість справити фізіологічні потреби, а також привести себе до ладу — помити руки, почистити одяг та інше. Крім того, підприємства громадського харчування повинні мати відповідне кухонне обладнання для миття посуду. Компактні насосні станції повністю забезпечують усі необхідні вимоги для барів та кафе.

3. Ресторани. Відрізняються від барів та кафе великим обсягом виробничих стоків. Крім того, у стоки з ресторанів потрапляє більша кількість різних жирів, що ускладнює роботу каналізаційної системи.

4. Перукарні. Основна проблема перукарень — велика кількість остриженого волосся. Хоч як намагаються уникнути попадання волосся в каналізацію, але повністю виключити це не можна. Компактні насосні станції мають унікальну здатність подрібнення волосся, що потрапило в систему водовідведення. Встановлення обладнання “Соліфт” убереже трубопровід зливу з перукарні від засмічення.

5. Невеликі майстерні та мийки. Не завжди виробничі приміщення розташовані у місцях із централізованою каналізацією, а для задоволення побутових потреб робочого персоналу необхідно створити комфортні умови. Цю проблему легко вирішити, встановивши на підприємстві насосну станцію відповідних параметрів.

Ремонт Grundfos SOLOLIFT/Грундфос СОЛОЛІФТ

Якщо ви шукаєте ремонт Сололіфта, то наш авторизований сервісний центр Grundfos у Києві вам допоможе. Якщо ви хочете зробити ремонт насосів Sololift своїми руками, то на складі інтернет-магазину НасосВДом завжди є оригінальні запчастини Grundfos, у тому числі й запчастини для вже знятих з виробництва Sololift+.

А для ефективної роботи каналізаційної системи вашого будинку оптимальним варіантом буде придбання кількох агрегатів різних серій. Це дозволить оптимально розподілити завдання та навантаження на обладнання. Купити насосну станцію Grundfos Sololift будь-якої модифікації в Києві можна не виходячи з дому, наш інтернет магазин є офіційним представником німецького концерну та пропонує своїм клієнтам повний асортимент продукції за оптимальними цінами.

Кожному покупцеві пропонується безкоштовна консультація та допомога щодо вибору обладнання, доставка замовлення проводитися найближчими днями після оплати. Також наші фахівці можуть недорого виконати монтаж каналізаційної установки та будь-якого насосного обладнання.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння