Як захистити насос

Для чого потрібно реле захисту?

Насос є найважливішою складовою системи водопостачання. Це знають багато економні українці. Як захистити насос від поломки і забезпечити довгі роки його роботи - цим питанням задається кожен з них. Справа не тільки у вартості насоса як обладнання, але в необхідності найму кваліфікованих фахівців для його демонтажу, ремонту і подальшого опускання в свердловину. Самому це зробити досить важко. Додаткові захисні пристрої допомагають продовжити термін експлуатації насоса і додають впевненості і надійності користувачам. Одним з таких пристроїв, що користуються великою популярністю у кваліфікованих монтажників є Safematic s від іспанського заводу Coelbo. Надійний, якісний і недорогий продукт для професіоналів водопостачання всієї Європи.

За допомогою реле захисту Safematic S можна контролювати роботу насоса, не виходячи з дому, завдяки можливості установки в будь-якому зручному місці.

Як захистити насос

Coelbo Safematic S підійде для захисту поверхневих насосів, свердловинних насосів, автоматичних насосних станцій, насосів підвищення тиску водопостачання будинків.

від яких аварійних ситуацій забезпечує захист реле Safematic?

захист від:

 • роботи без води (сухого ходу) найчастішою причини неремонтоздатність виходу насоса з ладу.
 • перевантаження електродвигуна насоса. Перевантаження електродвигуна може виникнути, наприклад, коли насос забився піском. Якщо його вимкнути вчасно, то простий очищення гідравлічної частини досить для відновлення роботи обладнання. При згорянні ж електродвигуна насоса його ремонт економічно недоцільний в 90% випадках.
 • від частих включень насоса. Значно знижує термін служби. Виникає при витоках в трубах водопостачання або відсутності тиску або пошкодженнях в баку гидроаккумуляторе.

Які функції і переваги надає Електронне реле для насосів Coelbo Safematic S:

 • Safematic S дуже простий в установці. Такий захист насоса кожен зможе встановити самостійно. Реле вставляється в розетку, після чого в нього вставляється вилка харчування насоса. Монтаж завершено.
 • Налаштування, управління та перезапуск за допомогою однієї кнопки RESET.
 • Функція ART - авторестарт після відновлення подачі води
 • Два режиму початкового налаштування: автоматичний і ручної

Як налаштувати реле Safematic S:

Виробник пропонує два варіанти настройки реле Safematic S - в режимі самонавчання і в режимі точного налаштування.

1. Режим самонавчання

 • Після першого пуску приладу потрібно натиснути і утримувати 10 секунд кнопку RESET. В результаті насос зупиняється і горять три лампочки індикації на лицьовій панелі реле. Прилад перебуває в режимі очікування.
 • При повторному натисканні кнопки RESET в 1 клік насос включається і блимають два індикатори - POWER і ALARM
 • Після 10 циклів включення-виключення насоса (за допомогою відкриття-закриття крана) загоряється індикація ON - самонавчання завершено.

Для чого потрібно реле захисту?

2. Режим точного налаштування

 • Після першого пуску приладу потрібно натиснути і утримувати 10 секунд кнопку RESET - насос зупиняється.
 • Потрібно відкрити кран і дочекатися, поки вийде вода з системи, після чого натиснути і утримувати 10 секунд кнопку RESET. В результаті насос включається і починає блимати індикатор POWER.
 • Почекати 10 секунд і закрити кран. Насос зупиниться, коли система наповниться водою. Загоряється індикація ON - настройка завершена.

Для чого потрібно реле захисту?

Як бачимо, налаштувати реле захисту по сухому ходу Safematic S досить легко. Процедура настройки наочно представлена ​​в інструкції по експлуатації, яка входить в комплект поставки.

Якщо все ж у Вас виникнуть складнощі, інженери нашої сервісної служби надають послуги з встановлення та налаштування автоматики для насосів і насосних станцій.

Для яких насосів можна використовувати Safematic S Coelbo?

Реле Safematic S відмінно впорається із захистом по сухому ходу і від перевантажень поверхневих і свердловинних насосів, насосних станцій, насосних станцій для підвищення тиску з такими характеристиками:

 • Напруга живлення 220 - 230 В
 • Потужність двигуна насоса 0,37 - 2,2 кВт
 • Струм 16 А

Якщо у Вас залишилися питання, як підключити і налаштувати реле захисту Safematic S, для яких насосів можна використовувати цей пристрій, наші фахівці з продажу та сервісного обслуговування дадуть Вам за телефонами в розділі КОНТАКТИ.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння