Яку вибрати газонокосарку?

газонокосарка Київ

Що таке газонокосарка ? У широкому сенсі під поняття "газонокосарка" можна віднести всю садову техніку , яка допомагає позбавлятися від зайвої рослинності. У більш вузькому сенсі " газонокосарка" - це спеціальна машинка, яка зрізає траву за допомогою ножів, дозволяючи тим самим утримувати ділянку в порядку. Управляється таке обладнання завдяки спеціальній рукоятці, яка дозволяє направляти газонокосарку в потрібну користувачу сторону.

За типом все газонокосарки діляться на бензинові, електричні, акумуляторні і механічні . Яку газонокосарку вибрати , варто вирішувати після ретельного обмірковування і розгляду переваг і недоліків кожного типу газонокосарок. Далі розглянуті загальні характеристики кожного типу.

механічна газонокосарка

До акумуляторним газонокосаркам відносяться тримери (ручний інструмент), вони мають меншу потужність ніж бензинові, але дозволяють працювати на невеликих площах і в важкодоступних місцях ділянки.

Механічні газонокосарки (роторні або шпиндельні газонокосарки) - це інструмент, який приводить в дію ріжучі ножі, завдяки механічної силі (силі людини). Така садова техніка набагато дешевше, але менш прохідна і не призначена для скоса різнотрав'я. Однак перевагою механічної газонокосарки є малі вага і розмір. Для догляду за невеликою ділянкою (площею до 250 кв. Метрів) такого обладнання цілком вистачає.

Електричні газонокосарки мають низький рівень шуму і вібрації, вироблених при роботі. В середньому електричні газонокосарки можуть працювати до 15-20 хв без зупинки, що не дозволяє механізму перегріватися і виходити з ладу. Недоліком електричного садової техніки є прив'язка до джерела живлення. Багато виробника радять для великих ділянок купувати бензинові газонокосарки , так для електричної вам буде необхідно докуповувати подовжувач, що теж обійдеться не дешево. Однак електрична газонокосарка не вимагає складного технічного обслуговування, як то контроль рівня масла і бензину.

Бензинові газонокосарки мають найбільшу потужність серед інших, відповідно бензинові газонокосарки найбільш продуктивні. Таке обладнання може довгий час працювати без зупинки. Істотним плюсом бензинових газонокосарок є їх мобільність, тобто вони не прив'язані до джерела живлення і можуть обслуговувати великі ділянки.

Зверніть увагу на корисні додаткові функції газонокосарок: функція мульчування - дрібне подрібнення трави для удобрення грунту і газону; функція бічного викиду трави необхідна в тому випадку якщо необхідно скошувати траву на узбіччях; регулювання висоти среза- це корисна функція якщо газонокосарка застосовується на різних ділянках, де необхідна довжина газону теж різна.

газонокосарка для ділянки Як вибрати газонокосарку?

Перед тим як вибирати конкретну модель газонокосарки, зверніть увагу на такі питання:

Який рельєф має ваш ділянку?

Від цього залежить конструкція газонокосарки, ручної чи ні вам необхідний інструмент.

Яку траву вам необхідно косити?

при догляді за гарною травичкою вистачить потужності в 600 Вт, але при необхідності скоса різнотрав'я, потужність газонокосарки повинна бути не менше 100 Вт.

Яка площа ділянки?

Це один з основних питань при виборі газонокосарки . Як було сказано вище, садовий інструмент прив'язаний до джерела живлення істотно звужує площа роботи. Відповівши собі на основні питання, ви можете почати вибирати модель виходячи з ваших потреб і фінансових можливостей.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння