Як підключати насосні станції

Насосна станція - як підключити ?

Купуючи насос в будинок, часто задають це питання .Ми завжди відповідаємо, що краще, якщо підключення насосної станції виконає фахівець. А як же бути, якщо місце установки насосної станції знаходиться далеко від "цивілізації". Вартість виїзду фахівця і монтаж насосної станції може перевищити вартість самого оборудованія.на такий випадок дамо кілька рекомендацій. Хочемо підкреслити, що не претендуємо на повну інструкцію з монтажу насосної станції. Повторимося, установку станцій повинен виконувати фахівець.

Отже для монтажу побутової насосної установки нам буде потрібно сама станція водопостачання, зворотний клапан з фільтром, швидко фітинги Unidelta, труба ПЕ.

Як підключити насосну станцію

Для нормальної роботи насосної станції необхідно, щоб всмоктуючий ділянку трубопроводу до насоса був герметічен.Ето досягається правильним сполученням і ущільненням фітингів. Відзначимо, що не завжди герметичних з'єднань можна досягти в "польових умовах".

Як же бути? Рішення є!

В Насосвдом можна замовити насосну станцію з уже зібраними і правильно ущільненим монтажним комплектом.Стоімость такої станції всього лише на 50 грн. дорожче покупки комплектуючих окремо. На місці монтажу залишиться тільки під'єднатися до труби за допомогою швидкомонтованих фітингів Unidelta.

Встановлювати насосну станцію необхідно якомога ближче до свердловини або колодязя. При стаціонарному використанні станції рекомендуємо закріпити її на твердій опорній поверхні з використанням гумових прокладок. Насосна станція обов'язково повинна бути захищена від атмосферних осадков.І ще одна важлива замечаніе.Нам часто задають питання: а чи можна короткочасно включити насос на суху, щоб переконатися в його справності.

Відповідаємо - не можна!

Робота насоса насухо призводить до його поломке.І обдурити сервісний центр не вдасться. Така поломка є не гарантійної. Тому наберіться терпіння і після монтажу обов'язково, підкреслимо обов'язково заповніть всмоктуючий трубопровід і корпус насоса водою через заливний отвір.

Ось і все. Удачі!

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння