Утилізатори - подрібнювачі харчових відходів - діспоузери

діспоузер Подрібнювачі харчових відходів в наш час набирають все більшої популярності серед жителів нашої країни. Подрібнювачі (або діспоузери) служать для перемелювання відходів від харчових продуктів, для змиву в каналізацію. Тобто за фактом, ви втрачаєте необхідності викидати очищення у відро для сміття і істотно економите свій час.

Також викинутий у відро для сміття біологічний сміття служить доброчинної грунтом для розмноження шкідливих бактерій, які становлять загрозу захворювання для людського організму.

Що ж таке діспоузер (утилізатор)?

Це маленький контейнер, який монтується під раковину і перемелює все харчові відходи (залишки їжі, очищення, рибні та курячі кістки і т.д.) і змиває їх в каналізацію.

Існують подрібнювачі двох типів:

  • електричні
  • гідроізмельчітелі

Електричні діспоузери не мають в своїй конструкції ножів, що робить їх більш безпечними. Такі подрібнювачі перемелюють відходи за рахунок відцентрової сили. На дні таких подрібнювачів знаходиться диск, який обертається з високою швидкістю, тим самим розподіляючи потрапляють в нього відходи по стінках контейнера. На стінках знаходяться спеціальні самозатачивающиеся терки, які подрібнюють продукти. Далі вже подрібнені відходи змиваються водою в каналізацію. Чи включається такий діспоузер спеціальною кнопкою - пневматичним вимикачем.

Гідроізмельчітелі працюють від струму води, тобто не залежить від електрики. Замість обертального диска в їх камері розташовані ножі. Які при включенні води починають працювати за рахунок її струму. Єдиним недоліком гідроізмельчітелей є їх чутливість до натиску води (при маленькому напорі вони не включаються, при високому - можуть вийти з ладу).

Діспоузери дуже прості в установці і не вимагають спеціальних раковин!

Встановлюються вони під раковиною з діаметром отвору 90 мм і не займають багато місця. Будь-які подрібнювачі (як електричні, так і гідроізмельчітелі) дуже тихі і не створюють дискомфорту при їх включенні.

Інструкція для використання діспоузеров також дуже проста:

  • відкриваєте воду
  • включаєте утилізатор
  • завантажуєте відходи
  • після перемелювання відходів виключаєте діспоузер
  • закриваєте воду
    і все!

Передбачаючи ваші питання, можемо відповісти на такий: «Економічний чи діспоузер?»

Додатковий середня витрата води на одну людину, при роботі подрібнювача, становить близько 3 літрів. А електроенергії - як від 100-ватної лампочки!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння