Циркуляційний насос Grundfos ups 25-60 - як не купити підробку

Насоси циркуляційні Grundfos ups 25-60 в будинок за супернизькою ціною 800 грн. Ура! Сикономілі гроші. Але турбує питання: чому на сайтах представників Grundfos ціна на насоси ups 25-60 в два рази дорожче. Відповідь, особисто для мене очевидний: Ви потрапили на продавця торгує підробленими насосами. З сумнівною гарантією і якістю. Але ж ви хотіли циркуляційний насос купити саме оригінальний, з офіційною гарантією.

Як фахівцям нам зрозуміло, що вартість насоса в будинок залежить від ціни і якості матеріалів. Виходячи з цього виробник визначає ціну, термін служби і гарантійний термін насоса. До речі, гарантія на справжній циркуляційний насос UPS 25-60 Grundfos п'ять років. Домагаючись низьких цін виробники підроблених насосів економлять. У меншій мірі на зовнішньому вигляді насоса - Ви ж повинні циркуляційний насос купити у них не запідозривши підробку. Більшою мірою на "нутрощах" - подальша, після покупки доля насоса і ваша, як споживача їх не цікавить.

Один з таких насосів і передав нам наш клієнт. Щоб інші покупці насосів в будинок не можна було обманути і не купили підробку в красивій обгортці, ми вирішили вибрати кілька основних відмінностей підробленого насоса UPS 25-60 Grundfos від оригінального:

Почнемо з упаковки .

Оригінальна упаковка циркуляційного насоса UPS 25-60 Grundfos має простий, але солідний вигляд (праворуч). Чи не оригінал, навпаки, прикрашений малюнками насосів. Виробник з китайської наполегливістю намагається переконати вас, що купуєте саме насос, а не ...

 ups25-60 коробка

 UPS25-60 коробка збоку

Заглянемо всередину коробок. Оригінальний циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60 забезпечений кольоровий інструкцією і, головне, гарантійним талоном. Виробники не оригіналу вирішили, що вистачить і кольоровий коробки, і зробили інструкцію відразу на всі типи насосів і чорно-білу.

 UPS 25-60 інструкція

А тепер звертаємо увагу на зовнішній вигляд насосів. Вони розташовані по одному напрямку стрілок руху рідини на корпусах. Циркуляційний насос UPS 25-60 Grundfos (праворуч): пофарбована клемная коробка і вона знаходиться по ліву сторону від центральної лінії насоса, забарвлене різьбове приєднання.

 UPS 25-60 Grundfos оригінал справа

Ну і на останок , на корпусі оригінального циркуляційного насоса Grundfos UPS 25-60 можна помітити відлитий номер партії насоса. Це дозволяє котроліровать якість.

Копус насоса UPS 25-60 Grundfos

Ми зробили цей огляд для тих, хто хоче купити справжній циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60 в будинок. Ми твердо переконані, що краще купити насос менш відомого виробника, але не боїться продавати покупцеві продукцію під своєю торговою маркою ніж купувати підробку на свій страх і ризик.

Доповнено! Йдучи назустріч побажанням покупців, бажаючи заощадити гроші клієнтів і запропонувати низьку ціну на циркуляційний насос для опалення компанія Grundfos представила спеціальну серію для України Grundfos UPS Duopack.

Насоси Дуопак УПС Грундфос відрізняються спрощеною упаковкою, при цьому збережені всі основні переваги циркуляційних насосів Грюндфос: 5 років офіційної гарантії і надійність. У серію Duopack входять два насоси Grundfos UPS 25-40 Duopack та Grundfos UPS 25-60 Duopack .

Ознайомитися з ними можна за посиланням тут і тут . Або відразу зателефонуйте: +380672494521 пошліться на цю статтю і отримаєте знижку. Таким чином, на сайті НасосВДом можна купити якісний оригінальний циркуляційний насос для опалення дешевше.

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння