Переваги заглибних насосів Grundfos SQE з комплектом підтримки постійного тиску води

Насоси GRUNDFOS SQE + комплект підтримки постійного тиску води - це найкраще рішення на ринку , яке можна собі тільки уявити. Запитайте чому? Давайте розглянемо переваги даного рішення для водопостачання дач, будинків і котеджів і ви побачите як багато позитивних факторів на його користь.

Почнемо з самого головного, власне основного його призначення - це підтримка постійного тиску води , встановленого заздалегідь тиску води в системі незалежно від того скільки одномоментно споживачів роблять водоразбор.

Важливим фактором буде й економія Електроенергія. Вона досягається за рахунок того, що двигун працює не на повну потужність, як у випадку звичайних систем, а на меншій (наприклад 70% від номінальної), відповідно споживаючи менше Електроенергія. Це в нинішніх умовах є дуже важливим, так як в результаті платити потрібно менше.

Також виробник подбав і про монтаж даних насосів. Адже з комплектом спеціального вологостійкого кабелю, довжина якого залежить від моделі, йде ще й комплект кріплень, який не доведеться шукати окремо.

Насос GRUNDFOS SQE має мінімальний діаметр з існуючих на ринку України , всього 74мм. Допускається його використовувати в свердловинах діаметром 76мм. Насос можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Але також не слід забувати, що при горизонтальній установці будуть відкладатися пісок і бруд в електродвигуні, тому виробник рекомендує використовувати захисний кожух на всмоктуванні насоса.

Для зручності споживача є спеціальний пульт управління насосом CU301, за допомогою якого можна легко і зручно змінити необхідне значення постійного тиску води в системі. Для цього на блоці є дві кнопки "вгору" - "вниз", відповідно для збільшення або зниження необхідної величини. Крім управління він оснащений і індикаторами, за допомогою яких можна побачити, що спрацював аварійний захист (наприклад, по сухому ходу).

Насоси GRUNDFOS SQE комплектуються «плаваючими» робочими колесами. Кожне з них має особистий підшипник з карбіду вольфраму/кераміки. Така структура і матеріали гарантують більшу зносостійкість до впливу піску, що збільшує термін служби системи.

Насоси мають комплексну вбудовану систему захисту електродвигуна. Якщо спрацював захист по "сухому ходу", насос відключиться, і повторно через 5 хв буде пробувати запускатися. Якщо за цей час води в свердловині все ще не буде, то через 30 секунд роботи насос відключиться.

За таким же принципом працює система і в інших випадках перевантаження. Це може бути перенапруження мережі (понад 280В відключається), падіння напруги (нижче 150В відключається), перевантаження по струму і перегріву двигуна, дії імпульсів перенапруги (6000 В).
Межа спрацьовування захисту по "сухому ходу" можна регулювати за допомогою пульта CU301.
Для скидання системи управління насосом в початковий стан досить відключити насос від мережі на 1 хвилину.

Насоси GRUNDFOS SQE мають відмінну рису від інших насосів за своїми пусковим характеристикам. Завдяки вбудованому блоку насос запускається плавно і пусковий струм при цьому невеликий, що мінімізує зношування двигуна і оберігає від перевантаження саму мережу під час запуску електродвигуна.

Широкий діапазон робочих характеристик, від 35 до 145 метрів напору і від 1 до 7 м3/год продуктивністю, дозволить підібрати оптимальний насос для водопостачання і підтримки постійного тиску води в будинку. Відео можна подивитися перейшовши за посиланням Grundfos SQE комплект для водопостачання з свердловин.

Наостанок хотілося б зазначити, що дане рішення на сьогоднішній день може здатися дорогим, але Ви отримуєте при цьому дійсно якісний продукт від компанії GRUNDFOS для вирішення проблеми постійного тиску води . У комплекті з насосом є все, що потрібно для установки насоса і включення його в роботу відразу після його придбання. Якщо ж розглядати інший варіант, то система підтримки постійного тиску води ускладнюється, тому що все обладнання буде різних брендів і його ще потрібно об'єднати (наприклад, пайка кабелю і тд) і налаштувати. До того ж останнє рішення може виявитися не таким вже й дешевим, якщо все окремо взяті комплектуючі скласти воєдино, а може в окремих випадках і перевищити вартість рішення від GRUNDFOS.

З приводу придбання звертайтеся за телефонами вказаними на сайті. Також можете розмістити ваше замовлення онлайн і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Бажаємо вдалих покупок!

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння