Переваги заглибних насосів Grundfos SQE з комплектом підтримки постійного тиску води

Насоси GRUNDFOS SQE + комплект підтримки постійного тиску води - це найкраще рішення на ринку , яке можна собі тільки уявити. Запитайте чому? Давайте розглянемо переваги даного рішення для водопостачання дач, будинків і котеджів і ви побачите як багато позитивних факторів на його користь.

Почнемо з самого головного, власне основного його призначення - це підтримка постійного тиску води , встановленого заздалегідь тиску води в системі незалежно від того скільки одномоментно споживачів роблять водоразбор.

Важливим фактором буде й економія електроенергії. Вона досягається завдяки тому, що двигун працює не на повну потужність, як у випадку звичайних систем, а на меншій (наприклад 70% від номінальної), відповідно споживаючи менше електроенергії. Це в нинішніх умовах є дуже важливим, тому що в результаті платити потрібно менше.

Також виробник подбав і про монтаж даних насосів. Адже з комплектом спеціального вологостійкого кабелю, довжина якого залежить від моделі, йде ще й комплект кріплень, який не доведеться шукати окремо.

Насос GRUNDFOS SQE має мінімальний діаметр з існуючих на ринку України, всього 74 мм. Допускається його використовувати в свердловинах діаметром 76 мм. Насос можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Але також не слід забувати, що при горизонтальній установці будуть відкладатися пісок і бруд в електродвигуні, тому виробник рекомендує використовувати захисний кожух на всмоктуванні насоса.

Для зручності споживача є спеціальний пульт управління насосом CU301, за допомогою якого можна легко і зручно змінити необхідне значення постійного тиску води в системі. Для цього на блоці є дві кнопки "вгору" - "вниз", відповідно для збільшення або зниження необхідної величини. Крім управління він оснащений і індикаторами, за допомогою яких можна побачити, що спрацював аварійний захист (наприклад, по сухому ходу).

Монтаж насоса Grundfos SQE для підтримання постійного тиску

Монтаж насоса SQE з комплектом підтримання тиску

1 - Насос SQE, 2 - Кабель, 3 - Затискачі для кабелю, 4 - Бак під тиском, 8 л, 5 - Блок управління CU 301, 10 - Датчик тиску, 0-6 бар, 14 - Манометр, 18 - Запірний вентиль, 21 - Підключення до мережі, 1×200-240 В, 50/60 Гц, 22 - Труба стояка, 30 - Натяжний дріт, 31 - Затискач дроту

Коли відкривається кран, тиск у 8-літровому резервуарі почне падати. При потоці нижче приблизно 0,18 м3/год тиск буде падати повільно. Коли тиск у резервуарі стане на 0,5 бар нижче встановленого значення, насос запуститься. Насос працюватиме, доки тиск не перевищить задане значення на 0,5 бар. Цей спосіб роботи називається ввімкненням/вимкненням. Якщо витрата перевищує приблизно 0,18 м3/год, тиск швидко падає, і насос негайно запускається та підтримує постійний тиск. Під час роботи CU 301 контролюватиме швидкість насоса, щоб підтримувати постійний тиск. Якщо немає споживання, насос заповнить бак і зупиниться через кілька секунд.

Виробник Grundfos пропонує вже готовий набір автоматики та арматури, при підключенні якого насос SQE виконує функцію підтримки постійного тиску (артикул 96524504), який можна побачити на нашому сайті під номером 0631

пакет підтримання постійного тиску 96524504

Для додаткової зручності пропонуються вже готові комплекти водопостачання та підтримки тиску на базі ходових моделей:

  • SQE 2-55 96524505 (номер товару 0632)
  • SQE 2-70 96160961 (номер товару 1396)
  • SQE 2-85 96524506 (номер товару 0633)
  • SQE 2-115 96524507 (номер товару 1397)
  • SQE 3-65 96524501 (номер товару 0634)
  • SQE 3-105 96524508 (номер товару 1398)
  • SQE 5-70 96524503 (номер товару 0635)

В комплект входять насос SQE, блок керування CU 301, мембранний бак 8 літрів, датчик тиску, манометр, запірний вентиль зі зливом, кріпильні хомути та кабель водозахищений відповідної довжини

набір водопостачання та підтримки тиску Grundfos

Насоси GRUNDFOS SQE комплектуються «плаваючими» робочими колесами. Кожне з них має особистий підшипник з карбіду вольфраму/кераміки. Така структура і матеріали гарантують більшу зносостійкість до впливу піску, що збільшує термін служби системи.

Насоси мають комплексну вбудовану систему захисту електродвигуна. Якщо спрацював захист по "сухому ходу", насос відключиться, і повторно через 5 хв буде пробувати запускатися. Якщо за цей час води в свердловині все ще не буде, то через 30 секунд роботи насос відключиться.

За таким же принципом працює система і в інших випадках перевантаження. Це може бути перенапруження мережі (понад 280 В відключається), падіння напруги (нижче 150 В відключається), перевантаження по струму і перегріву двигуна, дії імпульсів перенапруги (6000 В).
Межа спрацьовування захисту по "сухому ходу" можна регулювати за допомогою пульта CU301.
Для скидання системи управління насосом в початковий стан досить відключити насос від мережі на 1 хвилину.

Насоси GRUNDFOS SQE мають відмінну рису від інших насосів за своїми пусковим характеристикам. Завдяки вбудованому блоку насос запускається плавно і пусковий струм при цьому невеликий, що мінімізує зношування двигуна і оберігає від перевантаження саму мережу під час запуску електродвигуна.

Широкий діапазон робочих характеристик, від 35 до 145 метрів напору і від 1 до 7 м3/год продуктивністю, дозволить підібрати оптимальний насос для водопостачання і підтримки постійного тиску води в будинку. Відео можна подивитися перейшовши за посиланням Grundfos SQE комплект для водопостачання з свердловин.

Наостанок хотілося б зазначити, що дане рішення на сьогоднішній день може здатися дорогим, але Ви отримуєте при цьому дійсно якісний продукт від компанії GRUNDFOS для вирішення проблеми постійного тиску води. У комплекті з насосом є все, що потрібно для установки насоса і включення його в роботу відразу після його придбання. Якщо ж розглядати інший варіант, то система підтримки постійного тиску води ускладнюється, тому що все обладнання буде різних брендів і його ще потрібно об'єднати (наприклад, пайка кабелю тощо) і налаштувати. До того ж останнє рішення може виявитися не таким вже й дешевим, якщо все окремо взяті комплектуючі скласти воєдино, а може в окремих випадках і перевищити вартість рішення від GRUNDFOS.

З приводу придбання звертайтеся за телефонами вказаними на сайті. Також можете розмістити ваше замовлення онлайн і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Бажаємо вдалих покупок!

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння