Гидроаккумулятор SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA (24л.) - якість європейського рівня від українського виробника

 Купити гідроакумулятор SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA 24 літра Якщо у Вас виникла необхідність в автоматизації автономної водопровідної системи, але площа приміщення істотно обмежена, горизонтальний гідроакумулятор (мембранноий бак) SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA (24л.) З реле тиску і насосом буде найкращим рішенням. Цей бак для насосної станції обсягом 24л. дозволяє забезпечити стабільну роботу водопроводу, продовжити термін експлуатації насоса і захистити систему водопостачання від гідроударів, які виникають в результаті перепадів тиску.

Гідроакумулятори SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA (24л.) виробляються в Україні з використанням італійських технологій виключно з високоякісних матеріалів і за якістю не поступаються продукції відомих європейських виробників.

Чому при виборі гідроакумулятора варто в першу чергу звернути увагу на продукцію Santehplast? На це є цілий ряд причин:

 • У першу чергу варто звернути увагу на високу якість матеріалів, що використовуються у виробництві компанією Santehplast:
  • корпус виконаний з високоякісної вуглецевої сталі з товщиною стінки 1 мм;
  • змінна харчова мембрана з синтетичного каучуку (EPDM) італійського виробництва SeFa, яка запобігає забрудненню води пилом, бактеріями, маслами і будь-якими запахами. Може застосовуватися в широкому температурному діапазоні (до +99 ° C), так як EPDM не токсичний, не пилить, не виділяє шкідливих речовин і стійкий до старіння, що продовжує термін експлуатації гидробака.
  • з'єднувальний фланець цільнотянутий (НЕ зварений), має оцинковане антикорозійне покриття та додатковий захист у вигляді пластикової вставки.
 • Вітчизняний виробник має певні переваги. За рахунок більш низьких витрат на робочу силу і логістику вдається зробити товар дешевше щодо зарубіжних аналогів, при цьому звичайно ж, не поступаючись їм за якістю. Тому гідроакумулятор SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA (24л.) Пропонується за найдоступнішою ціною.
 • Завдяки всім цим факторам, компанія SantehPlast виробляє високоякісні гідроакумулятори, зрівнятися з якими може продукція далеко не кожного виробника. Наприклад, продукція китайського виробництва через використання менш якісних матеріалів не володіє такими характеристиками, і тому є значно менш зносостійкого ніж гідроакумулятори SantehPlast.
 • У гарантійному випадку значно простіше замінити запасну частину (всі вони є в наявності) або повернути продукцію, якщо товар був куплений у вітчизняного виробника, а не у зарубіжного продавця.
 • Вся продукція SantehPlast проводиться на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій. Ви можете за допомогою відео ознайомитися з виробничим процесом і, таким чином, упевниться в його якості.
 • Купуючи товари українського виробника, Ви підтримуєте економіку нашої держави, людей, які працюють на виробництві, даєте виробнику додаткові ресурси для вдосконалення свого продукту, збільшуєте попит на українську продукцію, сприяючи її популяризації у світі.

Ці переваги в сукупності з доступною ціною роблять гідроакумулятор SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA (24л.) одним з найбільш привабливих пропозицій в своїй ніші.

Щоб придбати насос гідроакумулятор SantehPlast HT-L 24.10.D9 LUCRETIA (24л.) з офіційною гарантією 12 місяців, а також

для отримання безкоштовної консультації просто зателефонуйте (ПН-ПТ 09: 00-18: 00) або замовте зворотний дзвінок

Фахівці компанії «НасосВДом» компетентно дадуть відповідь на всі необхідні питання

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння