Гидроаккумулятор Aquasystem VAO 24 літра - компактний бак італійського виробництва для приміщень будь-якого типу

Коли виникає необхідність в автоматизації автономної системи водопостачання, але площа для монтажу обладнання обмежена, оптимальним рішенням стане гідроакумулятор (мембранний бак) Aquasystem VAO (24л.) з реле тиску і насосом. Цей бак для насосної станції обсягом 24л. дозволяє забезпечити стабільну роботу водопровідної системи, продовжити життєвий термін насоса і захистити систему водопостачання від гідроударів, що виникають в результаті перепадів тиску в системі.

Завдяки компактним габаритам і горизонтальному розташуванню гидробак Aquasystem VAO (24л.) гранично простий в установці і обслуговуванні. Він може розташовуватися не тільки поряд з насосом, а й в будь-якій частині приміщення, що дуже зручно, особливо у випадках, коли є тільки невеликий простір для установки. Незважаючи на свої скромні розміри, гідроакумулятор Aquasystem VAO (24л.) Відмінно справляється з усіма функціями бака для насосної станції.

гідроакумулятор Aquasystem VAO (24л.)

Гідроакумулятори Aquasystem VAO (24л.) виробляються в Італії з використанням найсучасніших технологій виключно з високоякісних матеріалів і є одними з кращих гідробаків запропонованих на ринку. Корпус бака виконаний з високоякісної чорної сталі, змінна харчова мембрана виготовлена ​​з синтетичного каучуку EPDM, яка запобігає забрудненню води пилом, бактеріями, маслами і будь-якими запахами. Може застосовуватися в широкому температурному діапазоні (до +99 ° C), так як EPDM не токсичний, не пилить, не виділяє шкідливих речовин і стійкий до старіння, що продовжує термін експлуатації гідроакумулятора. З'єднувальний фланець виготовлений зі сталі та має оцинковане антикорозійне покриття.

Ці переваги, а також ліберальна ціна роблять гідроакумулятор Aquasystem VAO (24л.) Одним з найпривабливіших пропозицій в співвідношенні ціна/якість.

Щоб придбати насос гідроакумулятор Aquasystem VAO (24л.) з офіційною гарантією 12 місяців, а також

для отримання безкоштовної консультації просто зателефонуйте (ПН-ПТ 09: 00-18: 00) або замовте зворотний дзвінок

Фахівці компанії« «НасосВДом» »компетентно дадуть відповідь на всі необхідні питання

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння