Насосні станції Grundfos MQ за акційною ціною

Grundfos MQ по аціонного ціною практично завжди можна купити в насосвдом.com.ua У лінійці насосних станцій Grundfos MQ просуваються на українському ринку «НасосВДом» представлені дві моделі: Насосні водяні станції автоматичної дії Grundfos MQ 3-35 і MQ 3-45.

Займаючись продажем насосних станцій MQ виробництва відомої датської компанії Грундфос вже багато років Насосвдом може з упевненістю заявити, що за сукупністю своїх споживчих характеристик, Grundfos MQ не мають аналогів від інших виробників на українському ринку. Саме у нас насосні станції Grundfos MQ купують інтернет-магазини і монтажні бригади.

Ви можете купити насосну станцію MQ в інтернет-магазині насосвдом.com.ua безпосередньо, при цьому отримати грамотну консультацію фахівця, приємну ціну і по бажанням доставку. Насосвдом розповість Вам про унікальність Grundfos MQ: конструкція гідравлічної частини насосної станції MQ Grundfos виконана по багатоступінчатому принципом. Вода з одного робочого колеса насоса послідовно потрапляє на наступне. Така конструкція водяній станції дозволяє застосовувати її для вирішення широкого кола завдань. Як і всі станції водопостачання MQ може доставляти воду в будинок з колодязя або свердловини, з глибини до 8 м. Може MQ Grundfos перекачувати і дощову воду, але природно без сміття.

Температура води, яку може качати станція, не повинна бути більше 35 про З. Насосна станція може забезпечувати водою не тільки сільський будинок або дачу, а й теплицю, або доставляти воду для поливу садів і городів, в сільському господарстві. Ну найцікавіше, насосна станція MQ підходить для підвищення тиску у водопроводі, якщо будинок підключений до централізованої системи водопостачання, а тиск води на вході до Вас недостатнє.

Наші українські умільці примудряються ставити насосні станції MQ навіть в квартирах. Адже насосна станція компактна і дуже тихо працює, що є головними її відмітними перевагами, станція займає місце в квартирі, як звичайний, підкреслимо, будучи насосною станцією.

Тепер просто перерахуємо корисні опції станції: ця станція подачі води об'єднує в собі одне ціле - насос, двигун, напірний мембранний бак, датчик тиску і протоки, панель управління і вбудований зворотний клапан. Насосна станція MQ включається сама, коли виникає споживання води, і вимикається, коли споживання води припиняється. Насосна станція має вбудований захист від перегріву і роботи без води.

Насосна станція MQ 3-45

Габаритні розміри і графіки насосних станцій MQ 3-35 та MQ 3-45.

 напорная характеристика Grundfos MQ 3-45, MQ 3-35

Габаритні розміри Grundfos MQ 3-45, MQ 3 35

 Технічні дані насосних станцій Grundfos MQ 3-45, MQ 3-35

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння