scala2 Автоматична насосна станція Scala2 - це абсолютно нова модель насосного обладнання для систем водопостачання та підвищення тиску в системі. Насосна установка Скала 2 була презентована данським виробником - Grundfos (Грундфос) як модель на заміну існуючої насосної станції MQ (Детальніше про дану модель в статті Grundfos MQ). Виробник Грундфос давно та фундаментально зарекомендував себе на світовому ринку виробництва насосного обладнання. Насоси Grundfos - це якість і довговічність, втілені в кожній моделі. Більш повну інформацію про компанії Грундфос ви можете дізнатися в статті «Насос Grundfos від батька до сина».
Scala 2 - автоматична насосна станція, яка включає в себе: насос, датчик тиску, напірний бак, зворотний клапан і панель з індикаторами стану. Скала2 може здійснювати забір води як з центрального водопостачання, так і з колодязів, свердловин і ємностей для зберігання води, глибина яких не перевищує 8 метрів.

Пропонуємо переглянути відео про переваги і принцип роботи нової автоматичної насосної станції Scala2 Grundfos. Scala2 від Grundfos - найкраще рішення для вашого будинку!!!

Насосна станція Скала2

Істотною відмінністю, від аналогічний, повністю укомплектований, насосних станцій, є компактність даної моделі. Завдяки датчику тиску, насосна станція підтримує постійний натиск в системі, при зміні обсягу забору води, частотний перетворювач змінює швидкість обертання двигуна. Завдяки перетворювача частоти, насос має високий рівень ККД, що вигідно кожному користувачеві. Сам електродвигун охолоджується рідиною, що перекачується, що так само забезпечує йому низький рівень виробленого при роботі шуму.

Характеристика насосної станції Scala2:

Напір максимальний: 46 метрів
Висота всмоктування: 8 метрів
Витрата: 3,9 м3/год
Потужність максимальна 550 Вт:
Обсяг напірного бака: 0,65 літра
Шум, вироблений при роботі: 47 дБ
Максимальний тиск в системі: 10 бар
Температура рідини: 45 ° С
Температура навколишнього простору: 55 ° С
Габарити насосної установки: 403мм х 193мм х 302 мм
Клас ізоляції: X4D
Вага установки: 10 кг.
Країна виробник: Сербія
Термін гарантії від виробника: 2 роки!

Далі більш детально розглянемо переваги і особливості автоматичної насосної станції Scala2

Scala2 насосна станція

1. Станція має функцію самовсмоктування, завдяки наявності ежектора, і може піднімати воду з джерел, глибина яких не перевищує 8 метрів.
2. Як було сказано раніше, Scala2 підтримує постійний тиск в системі, не залежно від того, скільки джерел забору використовується в даний момент.
3. Завдяки спеціальній конструкції і рівню ізоляції, Скала 2 може монтуватися як в приміщенні, так і на вулиці.
4. Захист від «сухого ходу». Тобто в разі, якщо вода в джерелі закінчиться, насос автоматично вимикається, що не дозволить двигуну перегоріти.
5. Захист від витоків води в системі - захист від циклічності. Якщо в системі водопостачання буде розрив труб, або негерметичні з'єднання, насос буде часто включатися і вимикатися - це і називається циклічністю. У такій ситуації насос автоматично подасть сигнал на панелі помилок про припинення роботи.
6. Також існує захист від перевищення часу роботи (в разі розриву труб або забутого відкритого крана).
7. Корпус насосної станції виготовлений з алюмінію і композитних матеріалів, що забезпечує довговічність установки.

Насосна станція Скала2 є наочним прикладом вдосконалення обладнання виробником, для найбільшого комфорту користувача. Детальну інформацію про насосному обладнанні Грундфос ви можете дізнатися за номерами, вказаними в контактах.

scala2-3-45

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння