Спліт-система і кондиціонер: в чому різниця?

Важко уявити, що ще кілька десятків років тому кондиціонер це було щось недосяжне і практично без нього можна було і обійтися. Якихось кілька спекотних днів і далі в ньому немає сенсу ..

Однак з урахуванням зміни клімату та кількістю аномально жарких і задушливих днів, кондиціонер став все більш популярною КЛІМАТЕХНІКА для комфортного перебування в квартирі, заміських будинках і офісах. З роками кондиціонер стала витісняти сплати - система , мульти спліт-система .

Головна функція як кондиціонера, так і спліт-системи, полягає в підтримці певної температури в приміщенні. Але в чому ж тоді різниця між цими пристроями та схожі вони між собою? Дана стаття допоможе розібратися пересічному споживачеві і зробити правильний вибір.

Давайте розберемося, що таке кондиціонер та спліт-система ?

розрізняють 3 типи кондиціонерів:

  • спліт-система
  • віконні
  • мобільні.

Спліт-система

Split від англійського означає «розділяти». Спліт-система - це різновид кондиціонера, що складається з двох блоків: внутрішній і зовнішній. Зовнішня частина, через шумності і габаритності, розміщується поза приміщенням. Внутрішня ж частина може бути встановлена ​​в будь-якому зручному місці. Кондиціонери такого типу відрізняються великою функціональністю і практично безшумні. Залежно від розміщення внутрішнього блоку спліт-системи підрозділяється на настінні, підлогові, стельові і касетні. Найпоширенішими є настінні спліт-системи , де внутрішній блок розміщується на стіні під стелею.

Характерна особливість: спліт-система на відміну від кондиціонерів дає можливість не тільки охолодження повітря, але і його нагрівання. Температурний режим роботи спліт-системи від -15⁰C на обігрів і + 43⁰С на охолодження.

Переваги: ​​

  • Низький рівень шуму;
  • Висока потужність і продуктивність;
  • Можливість вільного розміщення
  • Клімат-контроль
  • Дистанційне керування з пульта
  • Високоякісні фільтри і конденсатори
  • Wi-Fi

Якщо в приміщенні багато кімнат і ви хочете у всіх з них використовуватися кондиціонери, фахівці рекомендують звернути увагу на мульти спліт-системи, які дозволяють приєднувати до себе від двох до восьми зовнішніх блоків.

В нині на ринку великий модельний ряд спліт-систем представлений такими брендами, як Cooper & Hunter, LG, Daikin, Panasonic, Sanyo.

Наступний тип кондиціонерів, які ми розглянемо віконні кондиціонери . Такі кондиціонери були вельми популярні на початку 2000 року. Вони встановлюються у віконних отворах.

Мінуси: громіздкий вигляд кондиціонерів і їх гучність, погіршення освітлення приміщення

Плюси: недорогий і бюджетний варіант для торгових павільйонів, держустанов, НДІ, прибудов.

Мобільні кондиціонери легко переносити з місця на місце. Достатньо лише вивести гофрований шланг на вулицю (через кватирку, вікно або балкон), включити в електромережу кондиціонер і клімат в приміщенні починає поліпшуватися.

Мінуси: Відносно високий рівень шуму, мала площа роботи, рівень підтримки температури не точна, обмеження по розташуванню від вікна (не більше 2 метрів).

Плюси: не вимагають конкретно прив'язаного місця, для маленьких квартир, офісів.

Висновок : Спліт-система є різновидом кондиціонера. Однак відмінності існують:

  • Дизайн. Спліт-система на сучасному ринку, представлена ​​не просто білими блоками (як звичайні кондиціонери), а спеціально оформленими пристроями, які підкреслять Ваш інтер'єр.
  • Висока технологічність. Спліт-система порівняно з кондиціонером має цілий набір функцій, від клімат-контролю, іонізатора до можливості дистанційного керування.
  • Спліт-система обладнана високоякісними фільтрами і конденсаторами.
  • Екстра низький рівень шуму 26дБ
  • Температурний режим: -15⁰C на обігрів і + 43⁰С на охолодження.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння