відцентрові насоси DAB

Насоси DAB вже багато років впевнено займають одне з провідних місць у сфері виробництва насосів і насосного обладнання.
Свою історію компанія DAB початку 1975 року в м Падуя, що в Італії, з маленького заводу з випуску побутових насосів для водопостачання.
З 2000-х років відбулося об'єднання 6 заводів: DAB , ALMA, LEADER, TESLA, BRISAN, WaCS під єдиний бренд. У зв'язку з цим утворився новий холдинг - DAB WATER TECHNOLOGY з ще більшим асортиментом виробів, що виготовляються.
Сьогодні представництво DAB є в багатьох країнах, в тому чисте є і представництво DAB в Україні. Насоси DAB виробляються на трьох заводах в Італії. У компанії є свій завод з чавунно-ливарним виробництвом, що збільшує контроль над якістю матеріалів і сприяє постійному їх вдосконалення.
Уже 30 років компанія виробляє якісні, але прості в монтажі і використанні насоси найширшого спектра призначень: від побутових циркуляційних до промислових відцентрових насосів.
Асортимент обладнання, виробленого компанією DAB (ДАБ), великий, з основних видів можна виділити:
циркуляційні насоси DAB - Циркуляційні насоси (серії VB, VS, VA, A, B. BMH-DMH, ALM-ALP, KLP-DKLP, KLM-DKLM, CM-DCM, CP-DCP) - насоси, застосовувані для примусової циркуляції теплоносія в системі обігріву та кондиціонування. Багато циркуляційні насоси ДАБ можуть працювати в Трьохшвидкісна режимі, також є можливість ручного перемикання швидкості роботи насоса. Завдяки сучасному типу штампування роторної захисної оболонки, насоси працюють практично безшумно.
- Свердловинні насоси (серії CS4, AS4, S4, MICRA 3) - призначені для подачі води з глибоких (понад 9-ти метрів) колодязів і свердловин. Всі моделі оснащені всмоктуючим фільтром, який захищає насос від попадання великих абразивних частинок в систему.
- Вихрові насоси (серії KPA, KS-KPS) - здійснюють подачу води з неглибоких джерел (до 6 метрів ). Маленькі за габаритами, вони здатні розвивати великі напори. Всі однофазні вихрові насоси ДАБ комплектуються вбудованим тепловим вимикачем.
- Відцентрові поверхневі насоси (серії JET, JETINOX, JETCOM, EUROINOX, EUROCOM, EURO, DC) - служать для перекачування чистої рідини з джерел глибиною не більше 8-ми метрів. Всі однофазні відцентрові насоси комплектуються вбудованим конденсатором і захисним тепловим реле.
- Насосні станції (серії AQUAJET, AQUAJET- INOX, ACTIVE, ACTIVE DRIVER 1) - перекачують воду з глибини не більше 8-ми метрів. Комплектуються насосні станції гідроакумулятором, який служить компенсатором гідроударів в системі, а також скорочує кількість включенійвиключеній насоса, що продовжує термін служби останнього.
- Колодязні насоси (серії PULSAR, PULSAR DRY, DIVERTON, DIVER) - служать для подачі води з колодязів і відкритих водойм. Всі моделі колодязних насосів мають на всмоктувальній трубі грати, що запобігає потраплянню великих твердих частинок.
- Дренажні насоси (серії NOVA, DRENAG, VERTY NOVA) - використовують для перекачування забруднених вод без довговолокнистих включень. Дренажні насоси можуть працювати автоматично, завдяки поплавковому вимикача.
- Фекальні насоси (серії FEKA VS, FEKA VX, FEKA, GRINDER, FEKA BVP) - застосовуються для відкачування грунтових, стічних і каналізаційних рідин з твердими включеннями.
- Каналізаційні установки (серії NOVABOX, FEKALIFT, FEKAFOS, FEKABOX) - служать для перекачування стічних вод в каналізацію, в разі, якщо стоки не можуть надходити в каналізацію самопливом.

з питань підбору насоса DAB по вашим параметрам - телефонуйте в інтернет-магазин «Насос в Дім» . Наші інженери грамотно проконсультують з питань підбору будь-якого насосного обладнання! Представництво DAB в Україні успішно проводить популірізацію оборудовнія DAB у всіх сферах застосування насосів (в побуті, в промисловості і ін.)
Купуйте насоси DAB за низькими цінами в інтернет-магазині «Насос В Дім ».

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння