Насоси Lowara (Ловара) - сучасні промислові розробки

Насоси Lowara виробляються в Італії, але сама компанія Ловара, яка виготовляє насос Lowara є частиною корпорації ITT Corporation. Насоси вироблені компанією Lowara є одними з найбільш продаваних в Європі в області переміщення рідин в житлових і комунальних областях, в промисловості, сільському господарстві і зрошенні. Що ж відрізняє насоси Ловара від продукції інших виробників? Що принесло успіх продукції цієї компанії? Щоб знайти відповіді на поставлені запитання, необхідно звернутися до історії розвитку і становлення компанії Ловара. Компанія Lowara була заснована в 1968 році, але сильний імпульс розвитку компанії було дано через десять років, в 1978 році, коли Ловара освоїла лазерні технології різання і зварювання. Починаючи з цього моменту 80% усіх вироблених компанією насосів, це насоси з нержавіючої сталі . Що, як не нержавіюча сталь дозволяє зберігати перекачується воду в її первозданному, чистому вигляді. Ну а якщо необхідно переміщати агресивні, забруднені рідини, то краще ніж насос з нержавійки ще ніхто не придумав. Шлях розвитку насосів Lowara е то дорога інновація і передових матеріалів.

ITT Lowara , з центральним офісом в м Віченца, Італія, представлена ​​більш ніж в 80 країнах світу, і має власні заводи в Італії, Австрії, Польщі та Угорщини.

Особливу повагу споживачів здобули в Україні міцні циркуляційні насоси в будинок Lowara ( Ловара ) TLC і TLCH, спроектовані для побутового застосування в невеликих системах опалення, але здатні гідно себе показати і в промисловості.

Циркуляційні насоси серії TLC і TLCH виробництва Lowara (Ловара)

Циркуляційні насоси серії TLC і TLCH задумані інженерами для переміщення рідини по трубах в опаленні і охолодженні, де необхідна установка циркуляційного насоса з підключенням за допомогою різьблення. Крім частого застосування насосів TLC і TLCH для вирішення завдань побутового опалення і гарячого водопостачання, ці надійні циркуляційні насоси з мокрим ротором чудово підійдуть для промислових систем опалення та кондиціонування.

Насосвдом хотів би відзначити вдалу конструкцію зі спусковим вентилем на кришці верху насоса. Це забезпечить швидке наповнення робочого контуру і досягнення необхідних робочих параметрів. Простий доступ до валу двигуна якщо заблокується ротор насоса привносить додаткові зручності в експлуатації. Циркуляційні насоси Lowara ( Ловара ) компактні, містять клемник, включену в двигун, а це економить простір для монтажу.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння