Генератори Honda (Хонда) - запорука успіху в будь-яких умовах

Генератори Honda ось уже кілька років є провідними лідерами в області продажів сучасних бензинових мініелектростанцій. Завдяки своїй надійності, високим технічним характеристикам, економічності, ну і звичайно ж бездоганному японському якості генератори Хонда застосовуються і в побуті і для професійного використання. Генератори Honda випускаються потужністю від 1 кВт до 11 кВт.

Де б ви не опинилися, то чи за містом на природі, на дачі, на рибалці бензогенератори Хонда - це незамінне джерело енергії для подачі електроенергії в будь-яких умовах. Рекомендуються в якості резервного або постійного джерела живлення для заміського будинку, дачі, котеджу, для роботи з електроінструментами.

Генератор Хонда - запорука ефективності в будь-якому місці (і вдома і на природі і на роботі):

генератори Хонда генератори Honda генератори Хонда Київ

Розглянемо найпопулярніші серії генераторів Хонда. Генератори Хонда серії EU - компактні, легкі і дуже тихі інверторні мініелектростанції Хонда , забезпечують винятково стабільний струм і підходять для поїздок за місто, на дачу, на рибалку. У даній серії застосовується система Eco-Throttle, яка автоматично регулює оберти двигуна в залежності від навантаження, тим самим знижуючи витрати пального. Малошумні, досить легкі (моделі EU10i і EU20i переносні у вигляді валізки), з верхнім розташуванням клапанів, збільшений глушник, захист від перевантаження, датчик рівня масла, покажчик рівня палива, збільшений паливний бак.

Генератори Honda серія EU

Генератори Honda серія EU Генератори Honda серія EU Київ

Генератори Хонда серії EG нове покоління мініелектростанцій, якими замінено старі EP6500CX, EP6500CXS і EP5000CX. Нові моделі оснащені цифровим регулятором напруги (D-AVR), який миттєво реагує на перепади напруги. Великий паливний бак на 24 літри оснащений фільтром і гарантує безперервну роботу генератора протягом 9,5 годин. Нове покоління 4-тактних двигунів GX з верхнім розташуванням клапанів (OVH) забезпечують високий показник потужності, економну витрату палива і низький рівень шуму. Такі мініелектростанції підійдуть не тільки для професійного користування, а також в якості резервного джерела живлення для котеджу, заміського будинку.

Генератори Honda серія EG

Генератори Honda серія EG Київ  Генератори Honda серія EG Київ

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння