генератор Генератор - це мобільна установка для виробництва електричного струму, через перетворення крутного моменту в електричний струм. Генератор допоможе вам впоратися з перебоями подачі електрики в ваш будинок або на дачу. Вибираючи генератор, прорахуйте необхідну його потужність (скільки і яких приладів у вас буде споживати електрику?). Далі більш детально розглянемо класифікацію генераторів і переваги кожного типу.
В залежності від типу двигуна генератори підрозділяються на:
- бензинові генератори
- дизельні генератори
- газовий генератор

Бензиновий генератор - найбільш поширений вид генераторів. Це компактний агрегат, призначений для вироблення струму в разі, якщо з постійним електрикою перебої.

бензиновий генератор

Бензогенератор має низький рівень шуму, що дозволяє його розміщувати в безпосередньому сусідстві з людьми, без заподіяння шкоди останнім. Також перевагою є повсюдна доступність палива і його мала витрата в процесі роботи, а також відсутність необхідності підключати генератор до балонів або магістралях, як у випадку з газовими.
Дизельні генератори мають більш високу вартість, по відношенню до бензиновим, проте вартість палива на таке обладнання в рази нижче бензину. Дизельні генератори можуть працювати більш тривалий час без виключення, що вигідно в разі необхідності постійної подачі електричного струму.
Газовий генератор також має свої переваги. Вартість палива на газовий генератор дешевше бензину, також генератор не створює таку кількість шкідливих для людини вихлопів, як наприклад дизельний генератор. Таке обладнання має низький рівень шуму і легке управління (ручний запуск). Генератори з рідинним охолодженням можна застосовувати тривалий час без виключення.

Вибираючи генератор, необхідно прорахувати його потужність: для цього підсумуйте потужності електроприладів, які будуть включатися, в будинку, або на ділянці. До що вийшло числу додайте 30% для запасу потужності і пускових струмів. Споживачеві необхідно визначити для яких цілей він набуває генератор: якщо це резервне джерело струму, то необхідно враховувати найбільш частовключаемие електроприлади; якщо ж генератор встановлюється як аварійний (включається раз на пів року в разі аварії або поломки на центральній магістралі електропостачання), тоді в розрахунок беруть тільки найнеобхідніші в екстрених випадках електроприлади, що істотно зменшує необхідну потужність генератора.
міні-електростанція При покупці генератора необхідно враховувати також його систему охолодження. Без належного охолодження двигуна можливі збої роботи всього обладнання. Для генераторів з малою потужністю використовується охолодження повітрям, що вимагає хорошої вентиляції в приміщенні де буде знаходитися обладнання. На більш потужних апаратах встановлюють водяне охолодження, що дозволяє працювати двигуну тривалий час без зупинки.

Компанія «НасосВДом» пропонує широкий вибір генераторів від виробників, які давно зарекомендували себе як найкращі в сфері виробництва міні електростанцій.
Купити необхідний генератор ви можете в інтернет-магазині «Насос в Дім». Якщо ви ще не визначилися з моделлю генератора, який вам підходить - телефонуйте за номерами, вказаними в Контактах, і висококваліфіковані консультанти допоможуть вирішити це питання.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння