Дренажний насос для брудної води - що таке?

Дренажний насос TOPFLOOR Що таке дренажний насос для брудної води ? Які бувають дренажні насоси і як уникнути помилок при підборі. На що варто звернути увагу, перш ніж купити дренажний насос . Чим відрізняється дренажний насос від фекального. На ці питання ми постараємося відповісти в цій короткій статті.

Дренажні насоси для брудної води призначені для відкачування засміченому води. Як ми розуміємо, в брудній воді може міститися різне сміття і просто пісок. Виходячи з цього крім звичайних для всіх насосів параметрів, а саме натиск і подача велике значення має розмір частинок, який може пропустити через себе насос для брудної води - наш дренажний насос. Найменші пластикові Дренажник здатні прокачати через себе разом з водою невеликі, 5-10 мм розміру різні тріски і пісок. Цього цілком достатньо щоб осушити затоплений підвал або наприклад басейн.

Дренажні насоси за своєю конструкцією дуже мобільні. Завдяки своїй невеликій вазі їх можна легко переносити з одного приміщення в інше. Багато моделей дренажних насосів для брудної води забезпечені поплавком і можуть працювати в автоматичному режимі. Якщо рівень води піднімається, то піднімається і поплавець, замикаючи контакти і включає насос. Насос для брудної води працює, поки вода не опуститься до заданого рівня. Зазвичай це 14-30 мм від підлоги. Але є спеціальні моделі для чистової відкачування води. Наприклад, дренажний насос Pedrollo TOP-FLOOR здатний відкачати воду до рівня 2 мм від дна. купити дренажний насос

Такий насос практично осушує приміщення, але має недолік. Може перекачувати тільки чисту воду.

Насос для брудної води ZXm Насос для брудної води дренажний ZXm

Компанія Педролло рекомендує купити дренажний насос для брудної води ZXm 1A/40. Його відмінна риса в здатності пропускати через себе тверді частинки до 40мм. Дуже добре зарекомендували себе насоси для брудної води дренажні компанії Grundfos. Ще раз хотілося б відзначити, що дренажний насос для брудної води не забезпечений ріжучим механізмом і не здатний подрібнювати перекачуються тверді предмети. Крім того дренажні насоси для брудної води бояться довговолокнистих включень, або просто шматків клоччя, волосся, ниток і тому подібних матеріалів, здатних намотатися на шток крильчатки і суттєво пошкодити насос. Щоб купити дренажний насос для брудної води, потрібно в першу чергу для себе з'ясувати, наскільки брудною буде перекачується вода. Потрібно розуміти, що тверді частинки більшого розміру, ніж ті, які вказані в паспорті, насос перекачати не зможе. Якщо не можна визначити, що ж доведеться качати насосу для брудної води потрібно по можливості вибрати фекальний насос з ріжучим механізмом. Правильно підібраний дренажний насос для брудної води зазвичай служить довго і нерідко виручає в непростих ситуаціях.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння