садова техніка Сьогодні все більше поширюється мода на доглянуті ділянки з газоном перед будинком. Все менше людей віддає перевагу грядках і городах перед вікнами. У зв'язку з цим ринок садової техніки у нас все більше розвивається. Кожен садівник намагається крокувати в ногу з часом. Адже садова техніка на сьогоднішній день істотно полегшує людську працю!

мотокоса Що ж таке тріммер і мотокоса?

Тример і мотокоса - це садова техніка для покосу трави. Така техніка є практично у кожного садівника. Саме мотокоси і тримери полегшують завдання змісту вашої ділянки в чистоті і порядку в рази. Такі інструменти, як правило, мають невелику вагу, що дозволяє користувачеві без істотного дискомфорту працювати протягом довгого часу.

Перевагою такої техніки перед великогабаритним садовим інструментом є їх мобільність.
Тріммер- це універсальний інструмент побутового класу, для догляду за газоном. Основні типи тримерів розрізняються за типами двигуна: електричний і бензиновий. Від потужності двигуна, в свою чергу, залежить обсяг роботи якої може виконувати інструмент і тип скошувано трави (газонна трава вимагає меншої потужності, ніж бур'ян з товстими стеблами). Ріжучим механізмом в таких пристроях служить нейлонова волосінь або ріжучі ножі. При включенні триммера стригуча головка швидко обертається і натягнута волосінь або ножі зрізають траву. Тример може мати функцію горизонтальної і вертикальної різки. У порівнянні з мотокосами, триммер видає менше шуму при роботі.
Мотокоса- це автономна бензинова коса, яка не залежить від джерела електроенергії. Мотокоса в рази потужніший триммера. Вона мобільна і з легкістю впорається з газоном в тому місці, де газонокосарка НЕ ​​під'їде. На сьогоднішній день, практично всі мотокоси мають зручну складну ручку, що полегшує завдання перевезення і зберігання цієї садової техніки. Мотокоси можуть, крім ріжучої волосіні, мати додаткові ножі. Такі ножі дозволяють за допомогою мотокоси обробляти не тільки газон але і зрізати дикі рослини і разностравье.

При виборі садової техніки, якщо питання вибору між тримерами і мотокосою, виходите, в першу чергу, з ваших потреб. Який обсяг роботи і тип трави які ви плануєте косити? Тримери, як правило, призначені для менших площать (так як в більшості своїй залежать від джерела електроенергії) і скоса легшою трави (газону). Мотокоси ж, в свою чергу, обладнані двигуном внутрішнього згорання і повністю автономні. Однак не варто переплачувати в разі, якщо вам необхідно тільки підстригти галявину перед будинком.

техніка для саду Інтернет-магазин «Насос в Дім» пропонує широкий вибір техніки для саду, в числі яких триммера і мотокоси від відомого виробника AL-KO. Це надійне і якісне обладнання, яке прослужить власникові не один рік! Компанія AL-KO давно і міцно закріпилася на лідируючих позиціях на світовому ринку виробництва і продажів садової техніки (газонокосарки, мотокоси, садові насоси і багато іншого). Більш детально ознайомитися з історією компанії і її асортиментом ви можете на сторінці нашого сайту «Техніка для саду від виробника AL-KO»

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння