Що таке відцентровий насос і в чому його принцип дії?

Відцентровий насос , завдяки своїй простоті у використанні, набув широкого поширення як побутової насос. Ці поверхневі насоси використовуються для подачі води в приватні будинки і на ділянки, з колодязів і відкритих водойм глибиною до 9-ти метрів, а також відцентрові насоси популярний в промисловості.

відцентровий насос

Відцентровий насос перекачує рідину, завдяки тиску, яке створюється внаслідок дії лопатей робочих коліс. Принцип роботи такого насоса вельми простий: робоче колесо обертається на ведучому валу навпроти всмоктуючого патрубка. Усередині робочого каналу створюється відцентрова сила, яка направляє рідину від робочого колеса, створюючи разраженной всередині нього. Це призводить до дальнейшемо всмоктуванню води і тим самим замикає цикл підйому/подачі води

Відцентрові насоси працюють тихо. Температура рідини може досягати 90 С. В залежності від типу рідини, яку планується перекачувати, залежить і матеріал робочої камери, крильчатки і торцевого ущільнення. Щоб створити великі напори застосовуються багатоступінчасті відцентрові насоси . У таких насосах кілька робочих коліс розташоване поледовательності. Вода (або інша перекачується рідина) при проходженні через робочі колеса отримує від кожного прискорення, що збільшує натиск рідини на виході і КПД насоса в цілому.

Відцентровий насос Інтернет-магазин "Насос в Дім" надає широкий вибір поверхневих відцентрових насосів від відомих виробників, таких як: Grundfos; Pedrollo; Wilo; Насоси +; Спрут.

Ознайомитися з моделями відцентрових насосів можете на сторінці сайту «Поверхневі насоси» . Отримати консультацію по підбору та купівлі насоса для водопостачання вашого будинку або ділянки ви можете від фахівця, зателефонувавши нам.

Рекомендуємо звернути увагу

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння