Каталог товарів Lowara (Ловара)

Lowara (Ловара) від офіційного постачальника «НасосВДом». В наявності та під замовлення. Доставка в будь-яке місто України. Офіційна гарантія 12-24 місяці.

Компанія Lowara є лідером європейського ринку побутового та промислового насосного обладнання, входить до складу концерну Xylem Water Solutions (США), одного з найбільших в світі виробників насосів та супутнього обладнання (трубопровідної арматури, теплообмінників, пристосувань для подачі рідини) для застосування у водному господарстві та промисловості.

Lowara була однією з перших по виробництву насосів в Європі і першою в Італії, відзначеної в 1994 році Сертифікат Якості ISO 9001.

Більшість насосів Lowara (близько 80%) виготовляються із застосуванням високоякісних матеріалів (нержавіючих сталей), що забезпечує чистоту води, що перекачується. Лазерні технології пайки і зварювання, що застосовуються з 1978 року, забезпечують високий ступінь опірності агресивних середовищ самого обладнання, а також гарантують екологічність процесів виробництва. Сучасні системи управління, контролю і захисту насосів забезпечують безпечне, надійне і економічне використання води.

Lowara пропонує широку лінійку насосного обладнання для застосування, в першу чергу, в житлово- комунальному секторі, сільському господарстві та промисловості.

для житлово-комунального сектора, Lowara виробляє насоси для систем підвищення тиску, кондиціонування, пожежогасіння, відведення стічних вод і дренажу. Для сільського господарства, Lowara пропонує насосне обладнання для систем іригації, поливу садів і парков.Что стосується промисловості, Lowara спеціалізується на обладнанні для підготовки питної води, водообробки, промисловому промивальному обладнанні і устаткуванні для охолодження верстатів і т.д.

< p style = "text-align: justify;"> Lowara здійснює поставки по всьому світу як безпосередньо, так і через широку дистриб'юторську мережу. Lowara гарантує своїм клієнтам надання консультацій, допомоги, точної і своєчасної інформації по всій дистриб'юторської мережі.

Фільтрувати
Категорії
Фільтр
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння