Мініелектростанції


Мініелектростанції, Газові генератори, Дизелі

Міні електростанції від виробника з гарантією

Мініелектростанції, Газові генератори, Дизелі

Мініелектростанції - генератори нового покоління японського виробника Honda , один з представників нових бензинових генераторів серії EG. 4-тактний двигун з верхнім розташуванням клапанів (OVH) забезпечує високий показник потужності, економну витрату палива і низький рівень шуму.

Компактні побутові електростанції застосовується в будівлях і спорудах, які не мають постійного електроживлення. Рекомендується в якості резервного або постійного джерела живлення для заміського будинку, дачі, котеджу. Генератор Honda - запорука стабільної і безперервної роботи побутової техніки та електроінструментів.

Міні електростанції оснащені сталевою міцною конструкцією рам, що забезпечує простоту і зручність в експлуатації. Захист від вібрацій при безперервній роботі Вам гарантована. Електрогенератори Honda мають такі особливості: захист від короткого замикання, перевантажень, дозаправка оливи, індикатор рівня палива.

Міні-електростанції Хонда випускаються як у вигляді легких, компактних, малогабаритних валізок, так і у вигляді міцних сталевих конструкцій.

Фільтрувати

Виробники

розгорнути список згорнути список

Ціна

грн грн

Об'єм, л

Потужність

Промисловість

Filter
Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння